MUST BE 18 OR OLDER - MUST READ TERMS OF SERVICE You Are On: Translations
BLOGGERS! Do you have a thought-provoking blog about WriteAPrisoner.com? If so, please share the link with us. We may be interested in sharing it with our viewers.

WriteAPrisoner.com - Väzni ako priatelia na dopisovanie

WriteAPrisoner.com - Väzni ako priatelia na dopisovanie

WriteAPrisoner.com - je to stránka, ktorá pomáha skutocným väznom nájst si kamarátov. Osamelí muži a ženy sa na nás obracajú v mnohých prípadoch, aby sme im našli kamarátov mimo múr väznice. Ludia, ktorými sa máte stretnút na tejto stránke, sú naozaj rôzni: z hladiska veku, tým, kde "žijú" a hlavne tým, preco sú vo väzení. Jedna vec, ktorú majú všetci spolocnú je neznesitelná samota a bolestná túžba po priatelstve.

Tisíce zabudnutých mužov a žien vo väzení, ktorí chcú dopisovat sedia vo federálnych/štátnych väzeniach, v krajských väzniciach a v zahranicných a zámorských väzeniach a zúfalo dúfajú v dopisovanie, ktoré by mohlo viest k priatelstvu, romanci alebo poskytnutiu právnej pomoci. Nezabudnite nato, že to je virtuálny svet. Riadkové inzeráty chovancov sú osobné inzeráty, ktoré obsahujú aj fotky. Nezabudnite nato, že v tomto virtuálnom svete online chat a email nie sú väznom k dispozícii, nakolko nemajú prístup k pocítacom. Vaše listy sa stanú drahými pamiatkami pre nich, ktoré podporujú uplatnovanie ludských práv a rehabilitáciu väznov, ked ich pošlete väznom - dopisovatelom. Táto stránka Vám takisto umožní napísat svoj prvý odkaz vo forme emailu spolu s vašou adresou. My ho vytlacíme a pošleme priamo chovancom a ušetríme vám tak náklady na poštovné.

Muži a ženy za mrežami málokedy dostávajú listy a trávia až 23 hodín denne vo svojich celách. Niektorí cakajú v cele smrti na svoju popravu. Iní sa zas trápia na samotke. Na tejto stránke nájdete politických väznov, ale ja vojnových väznov. Dopisovatel môže pre nich znamenat jediný vztah, ktorý majú. Mat spolocnost alebo vztah je takmer nemožné pre ludí vo väzení, hlavne pre tých v cele smrti, ktorí sú dokonca izolovaní aj od ostatných väznov. Podanie pomocnej ruky väznom dopisovatelom môže byt tým najnesebeckejším cinom ktorý kedy urobíte vo vašom živote. Urobíte prosím prvý krok vpred a napíšete väznovi ešte dnes?


spacer
Visit our sponsors
Visit our sponsors

2000-2018 WriteAPrisoner.com, Inc. All Rights Reserved. Must be 18 to be viewing this website and have read our Terms of Service.